Mes naudojame slapukus, kad galėtume suteikti pilną puslapio funkcionalumą. Kas yra slapukai?

NAUDOTIS SAULĖS ENERGIJA SAVO NAMUOSE
DAR NIEKADA NEBUVO TAIP PAPRASTA

Kas yra „Saulės bendruomenė“?

„Saulės bendruomenė“ vysto didelės galios saulės elektrinių parkus specialiai pritaikytuose žemės sklypuose. Savo projektu siekiame paskatinti gyventojus įsigyti dalį nutolusios saulės elektrinės ir naudoti joje pagamintą žaliąją elektros energiją savo namuose. Pigi bei tvari elektros energija nuo šiol yra praeinama ne tik nuosavų namų savininkams, bet ir daugiabučių gyventojams!

Tokio pobūdžio projektai Lietuvoje atsirado gan neseniai, o jų vystymas reikalauja profesionalumo ir daug išplėstinių žinių saulės energetikos srityje. Pasirinkę „Saulės bendruomenę“ galėsite nedvejoti, kad esate patikimose rankose – šiam projektui vystyti pasitelkiame mūsų įmonių grupės net 10 metų siekiančią tarptautinę patirtį.

Kaip tai veikia?

Tiek Lietuvos gyventojai, tiek verslo atstovai ar kiti juridiniai asmenys gali įsigyti šių saulės elektrinių dalį ir taip tapti nutolusiais gaminančiais vartotojais. Norint įsigyti saulės elektrinės dalį, tereikia nueiti į https://saulesbendruomene.lt/ ir rezervuoti parko dalį „Saulės bendruomenės“ savitarnos sistemoje.

Mūsų specialistai taip pat konsultuoja APVA paramos klausimais bei padeda gauti paskolą saulės elektrinei iš saulės parko įsigyti. Daugiau apie finansavimo galimybes skaitykite čia.

Saulės elektrinę iš saulės parko įsigyti yra ypač paprasta – jums nereikia rūpintis nei saulės elektrinės įrengimu, nei jos priežiūra. „Saulės bendruomenės“ komanda nuolat stebi elektrinės veikimą ir taip užtikrina, kad saulės elektrinė veiktų pilnu galimu pajėgumu ištisus metus.

Kodėl rinktis mus?

Esame viena didžiausių įmonių grupių Baltijos Šalyse ir Europoje, turinti virš 10 metų patirtį saulės energetikoje ir puikiai suprantanti, kokiais principais pagrįsta alternatyvi elektros energijos gamyba. Galime didžiuotis daugiau nei 142 MW laiku įgyvendintų ir sėkmingai vystomų elektrinių Lietuvoje, Lenkijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Specializuojamės išskirtinai saulės energetikoje, todėl galime užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę šioje srityje.

Mūsų komanda yra įrengusi daugiau nei 800 saulės elektrinių ant privačių namų stogų bei virš 170 didelės galios elektrinių verslo atstovams. Mes tiekiame tik pirmaujančių pasaulyje gamintojų įrangą ir siūlome kokybiškas aptarnavimo paslaugas, taip užtikrindami įrengtų elektrinių ilgaamžiškumą.

Didelės apimties nutolusioms saulės elektrinėms – tiek jų vystymui, rangai, tiek aptarnavimui – keliami aukšti kokybės standartai, o tai reikalauja visokeriopų kompetencijų ir puikaus pasiruošimo aukščiau išvardintose srityse. Didžiuojamės turintys profesionalią tokio masto projektui reikalingą komandą, išteklius ir struktūrą, todėl galime užtikrinti, kad tvari elektros energija sėkmingai integruosis į Lietuvos gyventojų kasdienę buitį.