Mes naudojame slapukus, kad galėtume suteikti pilną puslapio funkcionalumą. Kas yra slapukai?

Pranešimas dėl asmens duomenų tvarkymo

UAB „Nogridas“ svetainėje renkame duomenis apie www.nogrid.lt lankytojus ir apie UAB „Nogridas“ potencialus bei esamus klientus su jais sudarytose sutartyse ir/ar teisės aktuose numatytais tikslais.

Siekdami užtikrinti tvarkomų Jūsų asmens duomenų apsaugą pagal 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) (toliau – BDAR), 13 ir 14 straipsnius informuojame, kad Jūs turite daug teisių, kurios leidžia Jums kontroliuoti savo privatumą, ir UAB „Nogridas“ užtikrina galimybę jomis pasinaudoti. UAB „Nogridas“ svarbu sudaryti Jums sąlygas naudotis savo teisėmis, tad toliau rasite informaciją, kaip tai galite padaryti.

Jūsų duomenų valdytojas

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Nogridas“. Su UAB „Nogridas“ galite susisiekti elektroniniu paštu: info@nogrid.lt

Kokius duomenis renka UAB „Nogridas“ ir kaip juos naudoja (Duomenų tvarkymo tikslai ir teisinis pagrindas)

UAB „Nogridas“ tvarko kliento, jei jis yra fizinis asmuo, ir kitų fizinių asmenų (atstovų, darbuotojų ir kt.), taip pat svetainės lankytojų asmens duomenis šiais tikslais ir teisiniais pagrindais

1. Siekiant sudaryti ir vykdyti sutartis su klientais

Numatytas tikslas grindžiamas būtinybe ir teisine pareiga tinkamai, sąžiningai ir efektyviai įvykdyti sutartis su klientais arba būtinybe UAB „Nogridas“ pasinaudoti iš tokių sutarčių kylančiomis teisėmis. Bendrovė su klientais sudaro sutartis dėl geografiškai nutolusių saulės elektrinių įsigijimo ir jų priežiūros, taip pat dėl elektrinių statybos ant stogų ir/arba žemės sklypuose, kitų paslaugų ir/ar produktų ir/ įrangos įsigijimo, aptarnavimo. Tuo pagrindu klientas savitarnos sistemoje pateikia UAB „Nogridas“ savo asmens duomenis, kurie yra reikalingi ne tik sutarties su bendrove sudarymui, bet ir jos vykdymui. Teisinis tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 str. 1 d. b) ir c) p.

2. UAB „Nogridas“ taikomų teisinių prievolių vykdymas

Atskiroms asmens duomenų tvarkymo operacijoms teisinį pagrindą taip pat gali sudaryti UAB „Nogridas“ taikomų teisinių prievolių vykdymas. Pavyzdžiui, mokesčių deklaravimo, interesų konflikto vengimo ir kt. Teisinis tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 str. 1 d. c) p.

3. Teisėti UAB „Nogridas“ interesai

UAB „Nogridas“ tvarko asmens duomenis siekiant teisėtų Bendrovės interesų (BDAR 6 str. 1 d. f) p.), t.y.:

 • Interneto svetainės lankomumo statistikos tikslais BDAR Reglamento 6 str. 1 d. f) p.;
 • Teisėtas tiesioginės rinkodaros priemonių (naujienlaiškių, kvietimų, pranešimų) naudojimas grindžiamas teisėtais Bendrovės interesais vykdyti savo veiklos plėtrą (daugiau informacijos žr. Rinkodaros politikoje žemiau). BDAR Reglamento 6 str. 1 d. a) ir f) p.

Interneto svetainės lankomumo statistika

UAB „Nogridas“ nuolat tobulina savo interneto svetainę ir siekia, kad naudotis ja būtų kuo lengviau. Todėl UAB „Nogridas“ būtina žinoti, kuri informacija yra aktualiausia svetainės lankytojams, kaip dažnai jie jungiasi, kokį turinį dažniausiai skaito, iš kokių regionų jie yra – tad renkami panašūs demografiniai bei statistiniai duomenys (IP adresas, naršymo informacija). Teisėtas statistinių duomenų rengimas ir analizė grindžiami teisėtais UAB „Nogridas“ interesais stebėti ir tobulinti vykdomą veiklą. (BDAR 6 str. 1 d. f) p.)

UAB „Nogridas“ renka šią informaciją naudodama automatinį „Google Analytics“ įrankį, kuris leidžia UAB „Nogridas“ užfiksuoti ir analizuoti, kaip lankytojai naudojasi interneto svetaine.

Skirkite savo brangaus laiko susipažinimui su Asmens duomenų tvarkymo politika ir atidžiai viską perskaitykite. Susidūrus su neaiškumais, prašome susisiekti elektroniniu paštu info@nogrid.lt, arba telefonu: +370 691 02 020

Čia rasite daugiau informacijos apie tai, kaip veikia „Google Analytics“ ir kokią informaciją šis įrankis leidžia rinkti ir analizuoti.

Būdama verslo įmone, UAB „Nogridas“ naudoja šiuos duomenis turėdama teisėtą interesą geriau suprasti savo klientų poreikius ir pageidavimus tam, kad galėtų geriau teikti paslaugas bei padaryti publikuojamą informaciją labiau prieinama.

Bet kada galite išjungti duomenų apie Jus rinkimo funkciją „Google Analytics“, kaip tai aprašyta čia .

Serverio įrašai

Serveris, kuriame talpinama UAB „Nogridas“ interneto svetainė, taip pat gali įrašyti užklausas, kurias pateikiate serveriui (Jūsų atidaromos interneto svetainės adresas, Jūsų naudojamas įrenginys ir naršyklė, Jūsų IP adresas ir prisijungimo laikas). Šie duomenys yra naudojami tik techniniais tikslais – užtikrinti, kad svetainė tinkamai ir saugiai veiktų, bei išnagrinėti galimus saugumo pažeidimus.

Pagrindas šių duomenų rinkimui ir naudojimui yra UAB „Nogridas“ teisėtas interesas užtikrinti UAB „Nogridas“ interneto svetainės techninį prieinamumą ir saugumą.

Slapukai (angl. Cookies)

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelis tekstinis elementas, kurį interneto svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai apsilankote svetainėje. Tai leidžia svetainei tam tikrą laiką prisiminti Jūsų veiksmus ir nustatymus (tokius kaip prisijungimo vardas, kalba, raidžių dydžiai ir kiti vaizdo nustatymai) tam, kad Jums nereiktų kaskart juos įvesti pakartotinai apsilankius svetainėje ar naršant po jos atskirus tinklapius.

Kaip UAB „Nogridas“ naudoja slapukus?

UAB „Nogridas“ naudoja slapukus, kad surinktų Jūsų IP adreso ir naršymo informaciją, tokią kaip aplankytos interneto svetainės ar kiekviename tinklapyje praleistas laikas. Tai leidžia interneto svetainei prisiminti Jūsų sistemą ir nustatymus.

Kiti slapukai leidžia UAB „Nogridas“ stebėti svetainės srautus ir vartotojų veiksmus svetainėje – UAB „Nogridas“ šiuos duomenis naudoja lankytojų elgesio analizei bei tam, kad pagerintų lankymosi svetainėje patirtį. Šie slapukai yra įdiegiami ir naudojami „Google Analytics“ įrankio pagalba.

Slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje tik Jums sutikus, išskyrus slapukus, kurie reikalingi išimtinai techniniam svetainės veikimui užtikrinti. Pažymėtina, kad, jei nesuteikiate interneto svetainei teisės naudoti slapukus, kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies arba visiškai neveikti.

Teisinis pagrindas naudoti slapukus yra UAB „Nogridas“ teisėtas interesas užtikrinti interneto svetainės techninį funkcionavimą. Tais atvejais, kai slapukai naudojami siekiant prisiminti Jūsų pasirinktis bei kaupti statistiką, teisinis pagrindas slapukų naudojimui yra Jūsų sutikimas.

Kaip valdyti slapukus?

Jūs galite bet kada vos panorėję valdyti ir / arba ištrinti slapukus – kaip tai padaryti, sužinosite čia: Your Online Choices . Galite ištrinti visus Jūsų įrenginyje jau esančius slapukus; be to, daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad jos neleistų įdiegti slapukų. Tačiau jei tai padarysite, gali tekti rankiniu būdu įvesti savo pageidaujamus nustatymus kaskart apsilankius interneto svetainėje. Be to, kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Profiliavimas

UAB „Nogridas“ gali naudoti interneto svetainės lankytojų statistinius duomenis tam, kad analizuotų lankomumo bei demografines tendencijas, tačiau UAB „Nogridas“ nesukuria individualių asmeninių profilių kiekvienam lankytojui.

Kas turi prieigą prie Jūsų duomenų

Prieigą prie statistinių duomenų apie UAB „Nogridas“ lankytojus turi UAB „Nogridas“ darbuotojai, dirbantys UAB „Nogridas“ rinkodaros ir IT padaliniuose, kurie yra atsakingi už šių duomenų analizę ir interneto svetainės tobulinimą.

Taip pat, prieigą prie techninių įrašų gali turėti UAB „Nogridas“ partneriai, kurie teikia UAB „Nogridas“ interneto svetainės turinio valdymo ir aptarnavimo arba UAB „Nogridas“ svetainės talpinimo (angl. hosting) paslaugas.

„Google Analytics“ įrankį suteikia įmonė „Google Inc.“ (JAV įmonė), tad ji taip pat turi prieigą prie šiuo įrankiu surinktų statistinių duomenų. „Google Inc.“ yra įsipareigojusi taikyti ES-JAV Privatumo skydo principus, kurie užtikrina, kad paslaugų teikėjas atitinka ES privatumo standartų reikalavimams. Šiam teikėjui taip pat taikomi sutartiniai įpareigojimai užtikrinti privatumą. Apie tai galite paskaityti čia .

Jūsų asmens duomenys yra saugomi Amazon Web Services EMEA SARL tiekiamoje platformoje pagal asmens duomenų laikymo ir tvarkymo tikslais sudarytas sutartis.

Kiek ilgai UAB „Nogridas“ išsaugo duomenis

Asmens duomenų tvarkymas vykdant Bendrovės sudarytas sutartis su klientais – iki tinkamo sutartinių įsipareigojimų įvykdymo termino, bet ne trumpiau nei 25 metus.

UAB „Nogridas“ naudoja surinktus duomenis analizei iki trejų metų.

Asmens duomenų saugojimo terminas rinkodaros tikslais – iki duomenų subjekto prieštaravimo.

Asmens duomenų saugojimo terminas siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus – 10 metų nuo sandorių ar dalykinių santykių su klientu pabaigos dienos.

Slapukai paprastai galioja trumpai (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais gali galioti ir iki vienerių metų.

Gaunamų ir tvarkomų asmens duomenų kategorijos

Duomenų subjekto tapatybės duomenys – vardas, pavardė, asmens kodas;

Kontaktiniai duomenys – gyvenamosios vietos adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas;

Informacija, susijusi su sutarties sudarymu ir vykdymu – elektros energijos vartojimo vietos adresas;

Mokėjimo duomenys – duomenų subjekto mokami mokesčiai (rezervacijos mokestis, kasmetinis mokestis), banko sąskaitą identifikuojanti informacija, skolos Bendrovei, mokėjimų istorija;

Slapukų duomenys – IP adresas, naršymo informacija (naudojamas įrenginys ir naršyklė, prisijungimo laikas).

Jūsų teisės ir kaip galite jomis pasinaudoti

Susisiekę su UAB „Nogridas“ el. paštu info@nogrid.lt, galite pasinaudoti savo teise:

 • susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis;
 • prašyti ištaisyti Jūsų asmens duomenis;
 • prašyti ištrinti Jūsų asmens duomenis;
 • jei taikytina, atšaukti sutikimą leisti tvarkyti Jūsų asmens duomenis.

Kai kuriais atvejais Jūs galite turėti teisę prašyti apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą arba nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys.

Jūs galite naudotis savo teisėmis pagal galiojančias ES ir vietos teisės aktų nuostatas.

Jei Jums paprašius Jūsų asmens duomenys yra ištrinami, UAB „Nogridas“ išsaugos tik tokios informacijos kopijas, kurios yra būtinos siekiant apsaugoti trečiųjų šalių teisėtus interesus, laikytis valstybės institucijų įpareigojimų, spręsti ginčus, atpažinti trikdžius arba įpareigoti laikytis bet kokių susitarimų, kuriuos esate sudarę su UAB „Nogridas“.

Galite išjungti slapukus per savo naršyklės nustatymus arba apsilankę čia:

Teisė pateikti skundą

Jei manote, kad buvo pažeistos Jūsų teisės į privatumą, galite pateikti skundą atitinkamai valdžios institucijai toje ES šalyje, kurioje gyvenate. Tokių institucijų kontaktinius duomenis rasite čia .

Rinkodaros politika

UAB „Nogridas“ siekia su klientais ir kitais naujienlaiškių gavėjais dalintis tik aktualiomis ir savalaikėmis naujienomis, teisiniais pranešimais, kvietimais į renginius bei kita informacija. UAB „Nogridas“ tai įgyvendina vadovaudamasi šia Rinkodaros privatumo politika, kuri saugo Jūsų privatumo interesus.

Rinkodaros privatumo politika nurodo, kokius Jūsų asmens duomenis rinkodaros tikslais renka UAB „Nogridas“, kaip juos naudoja ir kam atskleidžia. Taip pat šioje politikoje pateikiama svarbi informacija apie Jūsų turimas teises, susijusias su Jūsų asmens duomenimis.

Prašome susipažinti su Rinkodaros privatumo politika ir susisiekti su UAB „Nogridas“, jei turite su ja susijusių klausimų ar komentarų.

UAB „Nogridas“ tvarko asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais gavusi asmens duomenų subjekto sutikimą. Nepaisant to, tuo atveju, jei UAB „Nogridas“, kaip duomenų valdytojas, teikdama paslaugas gavo iš savo klientų – duomenų subjektų kontaktinius asmens duomenis, UAB „Nogridas“ gali juos naudoti be atskiro duomenų subjekto sutikimo savo pačios panašių paslaugų rinkodarai, jeigu klientas iš pradžių neprieštaravo dėl tokio asmens duomenų naudojimo. Tokiu atveju asmens duomenys yra tvarkomi UAB „Nogridas“ teisėtų interesų (pristatyti savo paslaugas) pagrindu.

Asmens kodas rinkodaros tikslais nėra renkamas.

Klientams turi būti suteikiama aiški, nemokama ir lengvai įgyvendinama galimybė prieštarauti asmens duomenų tvarkymui tiesioginės rinkodaros tikslais.

Asmens duomenų saugojimo terminas – iki duomenų subjekto prieštaravimo. Daugiau informacijos apie renkamus duomenis – UAB „Nogridas“ Rinkodaros politikoje (žr. žemiau).

Kokius duomenis renka UAB „Nogridas“ ir kaip juos naudoja

Norėdami užsiprenumeruoti UAB „Nogridas“ el. paštu siunčiamus pranešimus, UAB „Nogridas“ svetainėje www.nogrid.lt turite užpildyti anketą, kurioje prašoma pateikti savo kontaktinius duomenis (el. paštą).

Norėdami gauti pasiūlymą www.nogrid.ltsvetainėje galite užpildyti formą, kurioje prašoma pateikti savo kontaktinius duomenis (el. paštą, vardą, pavardę, miestą, gatvės numerį, telefono numerį).

UAB „Nogridas“ taip pat renka Jūsų verslo kontaktinius duomenis, kai apsikeičiate vizitinėmis kortelėmis su UAB „Nogridas“ susitikimuose ar renginiuose, arba kai pateikiate savo kontaktinę informaciją registruodamiesi į UAB „Nogridas“ renginius.

UAB „Nogridas“ rinkodaros komunikacija vykdoma el. paštu, telefonu ir stengiantis apriboti gavėjų sąrašą tik tais asmenimis, kuriems siunčiamas pranešimas yra aktualiausias.

Išsiuntus pranešimą, UAB „Nogridas“ gali rinki statistinius duomenis apie Jūsų elgesį su pranešimu, pavyzdžiui, ar atidarėte el. laišką, kokias nuorodas paspaudėte, kokiu įrenginiu naudojotės ir kokios jo techninės savybės. UAB „Nogridas“ tai daro sekdama registruojamą informaciją apie Jūsų prieigą prie UAB „Nogridas“ svetainės arba slapukų (angl. cookies) pagalba (jei duodate sutikimą).

Kai užsisakote UAB „Nogridas“ pranešimus interneto svetainėje, UAB „Nogridas“ naudoja Jūsų asmens duomenis remdamasi Jūsų sutikimu.

UAB „Nogridas“ siunčia Jums rinkodaros pranešimus remdamasi UAB „Nogridas“ teisėtu interesu vystyti verslo santykius su Jumis ar Jūsų atstovaujamomis įmonėmis. UAB „Nogridas“ seka šios komunikacijos efektyvumo statistiką siekdama pagerinti komunikaciją.

Kas turi prieigą prie Jūsų asmens duomenų

Jūsų asmens duomenys gali būti atskleidžiami:

 • Su jumis bendraujantiems arba už rinkodarą atsakingiems UAB „Nogridas“ darbuotojams;
 • Trečiosioms šalims, kurios teikia paslaugas UAB „Nogridas“, tarp jų – rinkodaros įmonėms, informacinių technologijų paslaugų teikėjams, audito įmonėms ir kitiems tiek, kiek tai būtina rinkodaros vykdymo tikslais.

Kiek laiko UAB „Nogridas“ saugo Jūsų asmens duomenis

Jūsų kontaktinė informacija ir informacija, susijusi su Jūsų verslu ar veikla, bus saugoma ir tvarkoma rinkodaros tikslais tol, kol Jūs ar Jūsų atstovaujama organizacija dirba su UAB „Nogridas“. UAB „Nogridas“ imasi priemonių kuo geriau užtikrinti, kad neaktualūs asmens duomenys būtų atnaujinti, o nebereikalingi asmens duomenys – ištrinti.

Asmens duomenys, naudojami siunčiant naujienlaiškius, bus saugomi ir tvarkomi šiuo tikslu tol, kol, jei taikoma, atšauksite savo sutikimą, arba atsisakysite UAB „Nogridas“ naujienlaiškių prenumeratos.

Jūsų teisės ir kaip jomis pasinaudoti

Susisiekę su UAB „Nogridas“ el. paštu info@nogrid.lt, galite pasinaudoti šiomis teisėmis:

 • susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis;
 • prašyti ištaisyti asmens duomenis;
 • prašyti ištrinti savo asmens duomenis;
 • atšaukti duotą sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis.

Kai kuriais atvejais galite turėti teisę reikalauti apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą ar nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys.

Kai kuriais atvejais galite turėti teisę reikalauti apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą ar nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys.

Jei Jums paprašius asmens duomenys yra ištrinami, UAB „Nogridas“ išsaugos tik tokios informacijos kopijas, kurios yra būtinos siekiant apsaugoti UAB „Nogridas“ ar trečiųjų šalių teisėtus interesus, laikytis valstybės institucijų įpareigojimų, spręsti ginčus, atpažinti trikdžius arba įpareigoti laikytis bet kokių susitarimų, kuriuos esate sudarę su UAB „Nogridas“.

Teisė pateikti skundą

Jei manote, kad buvo pažeistos Jūsų teisės į privatumą, galite pateikti skundą atitinkamai valdžios institucijai toje ES šalyje, kurioje gyvenate. Tokių institucijų kontaktinius duomenis rasite čia .