Mes naudojame slapukus, kad galėtume suteikti pilną puslapio funkcionalumą. Kas yra slapukai?

Parama saulės elektrinių įsirengimui

Lietuvos gyventojams gali būti teikiama parama saulės elektrinių įsigyjimui. Paramą inicijuoja APVA – Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra, administruojanti Europos Sąjungos fondų (ISPA, Europos regioninės plėtros, Sanglaudos fondų, LIFE+ programos), LAAIF, Klimato kaitos, Atliekų tvarkymo, Aplinkos apsaugos rėmimo programų ir valstybės lėšomis finansuojamus aplinkos sektoriaus projektus.

Kitas kvietimas teikti registracijos formas planuojamas nuo 2020 m. sausio 2 d. Svarbiausius klausimus apie paramą saulės elektrinėms įsirengti bei aktualią informaciją apie registracijos formų pildymą galite rasti ČIA .

"Swedbank" paskola

Siekdami pasiūlyti Jums patrauklias sąlygas renkantis aplinką tausojančius sprendimus, kruopščiai rinkomės savo partnerius, kurie atlieptų mūsų tikslus ir vertybes. Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti savo partnerystę su ‘’Swedbank’’, kuris jau ne vienerius metus vertina tvarumą kaip strateginės svarbos sritį, o tvarumo siekius integruoja į savo verslo procesus bei paslaugas.

Žalioji „Swedbank“ iniciatyva – nutolusių saulės elektrinių klientams.

Besirūpinantiems gamta ir pasirinkusiems naudoti saulės energiją elektros gamybai – išskirtinis „Swedbank“ pasiūlymas! Taikysime itin mažas 8% metines fiksuotas vartojimo paskolos palūkanas.

Kaip gauti vartojimo paskolą išskirtinėmis sąlygomis:

1
Rezervuokite nutolusios saulės elektrinės dalį iš „NoGrid“.
2
Užpildykite vartojimo paskolos paraišką „Swedbank“ interneto banke ir įveskite nuolaidos kodą SAULĖ.
3
Atsakymą dėl paskolos Jums pateiksime telefonu arba SMS žinute.
4
Sudarius kredito sutartį pinigus iš karto pervesime į Jūsų sąskaitą.

SVARBU! Mažiausiai 90 proc. šios paskolos sumos turi būti panaudota įsigyjant nutolusios saulės elektrinės dalį iš UAB „Nogridas“ ir šią sumą pervedant į UAB ‚„Nogridas“ sąskaitą ne vėliau nei per 90 dienų nuo paskolos gavimo (neįvykdžius šios sąlygos, bankas turi teisę panaikinti palūkanų nuolaidą ir taikyti 16 % procentų metinę fiksuotų palūkanų normą).

Pasiūlymas galioja pateikus vartojimo paskolos paraišką 2019 10 01 – 2020 05 01.